Гість | Середа, 25.4.2018, 12:50 | RSS | Контакти
Інформатика 9 клас

Інформатика 8 клас
70 комплектів для проведення
уроків інформатики у 9 класі.

Детальніше про комплект

Останні коментарі
Статистика


Онлайн всього: 13
Гостей: 12
Користувачів: 1
Admin
Кнопка сайту
Я буду вам вдячний, якщо ви розмістите кнопку сайту у себе на сайті. Якщо ви хочете обмінятися зі мною банерами, пишіть мені


або

Головна » Файли » Програми » Тести

MyTest X

MyTest X це - система програм (програма тестування учнів, редактор тестів і журнал результатів) для створення та проведення комп'ютерного тестування, збору та аналізу результатів, виставлення оцінки за вказаною в тесті шкалою.

Програма MyTest X працює з дев'ятьма типами завдань: вибір одного, вибір кількох, вказівка послідовності, співвідношення, вказівка істинності чи хибності тверджень, ручне введення числа (чисел), ручне введення тексту, вибір місця на зображенні, перестановка букв. Завдання типу так / ні легко можна отримати, використовуючи тип з одиночним вибором. У тесті можна використовувати будь-яку кількість будь-яких типів, можна тільки один, можна і всі відразу.

Програма складається з трьох модулів: Модуль тестування (MyTestStudent), Редактор тестів (MyTestEditor) і Журнал тестування (MyTestServer). Так само є додатковий модуль MyTestBuilder для створення автономних тестів в форматі exe.

Модуль тестування (MyTestStudent) є "плеєром тестів". Він дозволяє відкрити або отримати по мережі файл з тестом і пройти тестування. Хід тестування, сигналізація про помилки, спосіб виведення результату тестування залежить від параметрів тесту, заданих в редакторі.

Для створення тестів є дуже зручний редактор тестів (MyTestEditor) з дружнім інтерфейсом. За допомогою редактора можна створити або новий тест, або змінити існуючий. Так само в редакторі настроюється процес тестування: порядок завдань і варіантів, обмеження часу, шкала оцінювання та багато іншого.

Журнал тестування (MyTestServer) дозволяє організувати тестування більш зручним чином. За допомогою нього можна роздавати файли з тестами по мережі, отримувати результати з усіх комп'ютерів тестованих і аналізувати їх у зручному вигляді.

У програмі є великі можливості форматування тексту питань і варіантів відповіді. Ви можете визначити шрифт, колір символів і фону, використовувати верхній і нижній індекс, розбивати текст на абзаци і застосовувати до них розширене форматування, використовувати списки, вставляти малюнки і формули ...

Програма підтримує декілька незалежних один від одного режимів: навчальний, штрафний, вільний і монопольний. У навчальному режимі тестируемому виводяться повідомлення про його помилки, може бути показано вступ і пояснення до завдання. У штрафному режимі за невірні відповіді у тестованого віднімаються бали і можна пропустити завдання (бали не додаються і не віднімаються). У вільному режимі тестований може відповідати на питання в будь-якій послідовності, переходити (повертатися) до будь-якого питання самостійно. У монопольному режимі вікно програми займає весь екран і його неможливо згорнути.

Параметри тестування, завдання, звуки та зображення до завдань для кожного окремого тесту - все зберігається в одному файлі тесту. Ніяких баз даних, ніяких зайвих файлів - один тест - один файл. Файл з тестом зашифрований і стиснутий.

За допомогою програм MyTest X ви можете організувати як локальне так і мережеве тестування. При мережевому тестуванні результати тестування можуть бути передані по мережі в модуль Журнал, а можуть бути відправлені по електронній пошті.

При неможливості провести комп'ютерне тестування з електронного тесту можна швидко сформувати і роздрукувати "паперовий" тест.

Автор програми: Башлаков Олександр Сергійович.

Оф. сайт: http://mytest.klyaksa.net

Програма доступна на 6 мовах: російській, українській (переклад Сосновці Олександр), білоруською (переклад Федір Веренич), англійською (переклад велика частина Дмитро Нікітін), монгольською (переклад Bekbolat Khalik), болгарською (переклад Антон Країв).

Як налаштувати комп'ютерне тестування за 5 хвилин

 

 

УВАГА!

Матеріали на сторінці  викладено лише для ознайомлення чи тестування. Всі файли - це зібрання посилань в Інтернеті і ніякої відповідальності за них автор сайту не несе!

Скачавши інформацію сторінки, користувач згоден з тим, що робить це для ознайомлення та має знищити її впродовж 24 годин після завантаження або придбати у автора чи фірми-виробника!

· 10.05.2012, 09:14
Категорія: Тести | Додав: Admin | Теги: ППЗ, MyTestX, тести
Переглядів: 75183 | Завантажень: 24005 | Коментарі: 19 | Рейтинг: 4.0/4
Додати публікацію в соціальні сервіси


Всього коментарів: 19
avatar
1
Гарні матеріали)
avatar
2
Возможно ли в этой программе:
1)за каждую неверно поставленную галочку в ответе - не хватает или лишняя, балл уменьшается на величину = вес задания / количество требуемых галочек?
2)за каждый неверный ответ в вопросе балл уменьшается на величину=вес задания\количество требуемых ответов?
Если да, то как?
avatar
0
3
Доброго дня!
В цій програмі можливі 2 варіанти (Параметри тесту - оцінювання):
 - зараховувати лише 100% вірних результатів
 - або вимкнути цей режим.
avatar
4
Если я его отключу, то как будут считаться балы?
avatar
0
5
Відверто кажучи не знаю, я б Вам рекомендував звернутись до офіційного сайту:
http://mytest.klyaksa.net
avatar
6
В кого є тести для 9 класу?
Скиньте будь-ласка!
avatar
7
Доброго вечора! Підкажіть будь-ласка, мені необхідно реалізувати тест, в данній програмі, який визначе творчий потенціал особистості, тобто в питанні не має конкретної відповіді, наприклад: 1-3 запитання оцінюється по 3 бали, 4-6 по 5 балів. Можна це якось зробити?
avatar
8
Вибачте, попередній пост трішки не правильно написала: за  відповідь на 1 питання "а" - 3 бали, "б"-1 бал, "в"-2 бали
avatar
0
9
Доброго вечора!
Такої можливості не реалізовано в даній тестовій системі.
avatar
10
Чи підходить ця програма для Windows 10 (64x)?
avatar
0
11
Доброго дня!
Так, підходить, і працює на відмінно, перевірено особисто.
avatar
12
Так где можно его в Украине купить?
avatar
0
13
На офіційному сайті програми MyTest X:
http://mytest.klyaksa.net
avatar
14
Мне выдает только купить в России и в рублях. Есть какой-то выход?
avatar
16
Доброго вечора! Чи можливо цю програму налаштувати так аби вводити ім'я та прізвище учня українською мовою?
avatar
0
17
Доброго часу доби!
Вставте до папки з програмою даний файл.
avatar
19
Я додав до теки з програмою виправлений MyTestStudent_Config.txt
Додав літери української абетки і ще дещо...
[UserName]
TitleUserName=Прізвище Ім'я:
TitleUserGroup=Клас:
DefaultUserName=
DefaultUserGroup=
UserNameExpression=^[А-ЯІЄЇ]{1}[а-яієї']{1,}(-[А-Я]{1}[а-я]{1,}){0,1} [А-Я]{1}[а-я]{1,}$
UserGroupExpression=^(([1-9]{1})|(1[0-2]{1})){1}( [А-Яа-я]{1}){0,1}$
UserNameExample=Карпенко Карий
UserGroupExample=10 А
IsSaveLastUser=1
avatar
18
Дякую!
avatar