Гість | Понеділок, 21.5.2018, 02:59 | RSS | Контакти
Інформатика 9 клас

Інформатика 8 клас
70 комплектів для проведення
уроків інформатики у 9 класі.

Детальніше про комплект

Останні коментарі
Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Кнопка сайту
Я буду вам вдячний, якщо ви розмістите кнопку сайту у себе на сайті. Якщо ви хочете обмінятися зі мною банерами, пишіть мені


або

Головна » Файли » Книги » Книги

Похалявим в Интернете
Похалявим в ИнтернетеНазва: Похалявим в Интернете
Автор: В.Халявін
Видавнича група: Центрополиграф
Мова: російська
Сторінок: 174
Рік:
2010
Формат: pdf
Розмір: 4,78 МБ

Книга відкриває нові можливості для користувачів Інтернету. Ви навчитеся працювати з файлообмінниками, безкоштовно скачувати музику, фільми, електронні та аудіокниги, програми. Доступно та з ілюстраціями пояснюється робота з багатьма сучасними програмами інтернет-сервісів, в тому числі "торентами". Читайте та впевнено почувайтесь у безмежному океані інформації Інтернету.


УВАГА!

Авторське право:

Всі книги представлені виключно для ознайомлення і повинні бути видалені з Вашого комп'ютера чи будь-якого іншого носія інформації відразу після поверхневого ознайомлення із змістом.

Копіюючи чи зберігаючи представлені книги, Ви приймаєте на себе всю відповідальність, згідно діючого міжнародного законодавства, а саме закону про авторське право і суміжні з ним закони.

Публікація даних документів не несе за собою ніяких комерційних прибутків та винагород, а являється рекламою паперового аналога продукту.

Правовласникам:

Всі авторські права зберігаються за правовласниками. Якщо Ви являєтесь автором якогось із представлених документів і хочете доповнити, змінити чи видалити його з сайту, будь ласка, св'яжіться з автором сайту (реквізити для зв'язку можна знайти на сайті). Я радий буду прочитати Ваші побажання та прийняти міри щодо владнання непорозумінь.

· 28.06.2012, 22:05
Категорія: Книги | Додав: Admin | Теги: книги, інтернет
Переглядів: 1082 | Завантажень: 313 | Рейтинг: 0.0/0
Додати публікацію в соціальні сервіси


Всього коментарів: 0
avatar