Гість | Середа, 25.4.2018, 06:59 | RSS | Контакти
Інформатика 9 клас

Інформатика 8 клас
70 комплектів для проведення
уроків інформатики у 9 класі.

Детальніше про комплект

Останні коментарі
Статистика


Онлайн всього: 9
Гостей: 9
Користувачів: 0
Кнопка сайту
Я буду вам вдячний, якщо ви розмістите кнопку сайту у себе на сайті. Якщо ви хочете обмінятися зі мною банерами, пишіть мені


або

Головна » Файли » Книги » Книги

Компьютерный доктор 2

Компьютерный доктор 2 Назва: Компьютерный доктор 2
Автор: Халявін В.
Видавнича група: Ленинградское издательство
Мова: російська
Сторінок: 68
Рік: 2011
Формат: pdf
Розмір: 64,9 Мb

 

 

Перед вами друга книга з нової серії книг "Комп'ютерний доктор або комп'ютеру не піпець!". У першій книзі "Комп'ютерний доктор" була дана інформація про ефективну комплексної і безкоштовної захисту комп'ютера. Комплекс, який включає в себе сім компонентів - кращих безкоштовних антивірусних програм і революційних хмарних сервісів безпеки. У другій книзі ви дізнаєтесь набагато більше...

 

 

 

 

УВАГА!
 
Авторське право:

Всі книги представлені виключно для ознайомлення і повинні бути видалені з Вашого комп'ютера чи будь-якого іншого носія інформації відразу після поверхневого ознайомлення із змістом.

Копіюючи чи зберігаючи представлені книги, Ви приймаєте на себе всю відповідальність, згідно діючого міжнародного законодавства, а саме закону про авторське право і суміжні з ним закони.

Публікація даних документів не несе за собою ніяких комерційних прибутків та винагород, а являється рекламою паперового аналога продукту.

Правовласникам:

Всі авторські права зберігаються за правовласниками. Якщо Ви являєтесь автором якогось із представлених документів і хочете доповнити, змінити чи видалити його з сайту, будь ласка, св'яжіться з автором сайту (реквізити для зв'язку можна знайти на сайті). Я радий буду прочитати Ваші побажання та прийняти міри щодо владнання непорозумінь.

· 20.08.2012, 17:47
Категорія: Книги | Додав: Admin | Теги: книги
Переглядів: 1331 | Завантажень: 444 | Рейтинг: 0.0/0
Додати публікацію в соціальні сервіси


Всього коментарів: 0
avatar