Гість | П`ятниця, 25.5.2018, 20:37 | RSS | Контакти
Інформатика 9 клас

Інформатика 8 клас
70 комплектів для проведення
уроків інформатики у 9 класі.

Детальніше про комплект

Останні коментарі
Статистика


Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0
Кнопка сайту
Я буду вам вдячний, якщо ви розмістите кнопку сайту у себе на сайті. Якщо ви хочете обмінятися зі мною банерами, пишіть мені


або

Головна » Файли » Книги » Книги

ХАЛЯВА в Интернете 5
ХАЛЯВА в Интернете 5 Назва: ХАЛЯВА в Интернете 5
Автор: Халявін В.
Видавнича група: Ленинградское издательство
Мова: російська
Сторінок: 124
Рік:
2011
Формат: pdf
Розмір: 42,7 Мb

Автор відкрив цілий літературний напрям, а саме: використання безкоштовних можливостей Інтернету. Як і будь-яка вдала, тема була підхоплена десятками наслідувачів. Варіацій «Халяви» в Інтернеті »від різних авторів вже більше сорока. Але оригінал завжди краще підробок! Проста подача матеріалу, новизна, неординарний підхід - ось три кити, на яких тримаються успіх і популярність цього автора. Інтернет - це живий організм. Одні сайти вмирають, інші народжуються. Деякі унікальні сервіси, про які йде мова в п'ятій книзі із серії "Халява в Інтернеті", на жаль припинили існування. Про все це та багато, багато іншого ви дізнаєтесь із цієї книги...УВАГА!

Авторське право:

Всі книги представлені виключно для ознайомлення і повинні бути видалені з Вашого комп'ютера чи будь-якого іншого носія інформації відразу після поверхневого ознайомлення із змістом.

Копіюючи чи зберігаючи представлені книги, Ви приймаєте на себе всю відповідальність, згідно діючого міжнародного законодавства, а саме закону про авторське право і суміжні з ним закони.

Публікація даних документів не несе за собою ніяких комерційних прибутків та винагород, а являється рекламою паперового аналога продукту.

Правовласникам:

Всі авторські права зберігаються за правовласниками. Якщо Ви являєтесь автором якогось із представлених документів і хочете доповнити, змінити чи видалити його з сайту, будь ласка, св'яжіться з автором сайту (реквізити для зв'язку можна знайти на сайті). Я радий буду прочитати Ваші побажання та прийняти міри щодо владнання непорозумінь.

· 20.08.2012, 17:15
Категорія: Книги | Додав: Admin | Теги: книги, інтернет
Переглядів: 1209 | Завантажень: 369 | Рейтинг: 0.0/0
Додати публікацію в соціальні сервіси


Всього коментарів: 0
avatar