Гість | Середа, 25.4.2018, 07:06 | RSS | Контакти
Інформатика 9 клас

Інформатика 8 клас
70 комплектів для проведення
уроків інформатики у 9 класі.

Детальніше про комплект

Останні коментарі
Статистика


Онлайн всього: 8
Гостей: 8
Користувачів: 0
Кнопка сайту
Я буду вам вдячний, якщо ви розмістите кнопку сайту у себе на сайті. Якщо ви хочете обмінятися зі мною банерами, пишіть мені


або

Головна » Файли » Книги » Книги

ХАЛЯВА в Интернете 3
ХАЛЯВА в Интернете 3Назва: ХАЛЯВА в Интернете 2
Автор: Плюшев А.Н.
Видавнича група: Мартин
Мова: російська
Сторінок: 172
Рік:
2010
Формат: pdf
Розмір: 18,4 Мb

Це третя книга з популярної серії книг "Халява в Інтернеті" з якої ви дізнаєтеся, про спосіб безкоштовного скачування фільмів, музики, програм, ігор який приходить на зміну скачування торрент-файлів - це скачування через "магнітні" посилання. Ви дізнаєтеся про корисні безкоштовних сервісах Інтернету. В даний час половини програм, які встановлені на Вашому комп'ютері можна і не мати, багато чого можна робити з хмарних сервісів. Дізнаєтеся про інші сервіси. Наприклад, приведені посилання на інтернет-ресурси які дозволяють відправляти безкоштовні СМС-повідомлення по всьому світу, всім існуючим мобільним операторам. Та багато, багато іншого...УВАГА!

Авторське право:

Всі книги представлені виключно для ознайомлення і повинні бути видалені з Вашого комп'ютера чи будь-якого іншого носія інформації відразу після поверхневого ознайомлення із змістом.

Копіюючи чи зберігаючи представлені книги, Ви приймаєте на себе всю відповідальність, згідно діючого міжнародного законодавства, а саме закону про авторське право і суміжні з ним закони.

Публікація даних документів не несе за собою ніяких комерційних прибутків та винагород, а являється рекламою паперового аналога продукту.

Правовласникам:

Всі авторські права зберігаються за правовласниками. Якщо Ви являєтесь автором якогось із представлених документів і хочете доповнити, змінити чи видалити його з сайту, будь ласка, св'яжіться з автором сайту (реквізити для зв'язку можна знайти на сайті). Я радий буду прочитати Ваші побажання та прийняти міри щодо владнання непорозумінь.

· 20.08.2012, 17:08
Категорія: Книги | Додав: Admin | Теги: книги, інтернет
Переглядів: 1560 | Завантажень: 303 | Рейтинг: 0.0/0
Додати публікацію в соціальні сервіси


Всього коментарів: 0
avatar