Гість | П`ятниця, 27.4.2018, 10:44 | RSS | Контакти
Інформатика 9 клас

Інформатика 8 клас
70 комплектів для проведення
уроків інформатики у 9 класі.

Детальніше про комплект

Останні коментарі
Статистика


Онлайн всього: 17
Гостей: 17
Користувачів: 0
Кнопка сайту
Я буду вам вдячний, якщо ви розмістите кнопку сайту у себе на сайті. Якщо ви хочете обмінятися зі мною банерами, пишіть мені


або

Головна » Файли » Книги » Книги

ХАЛЯВА в Интернете 2
ХАЛЯВА в Интернете 2Назва: ХАЛЯВА в Интернете 2
Автор: Плюшев А.Н.
Видавнича група: Мартин
Мова: російська
Сторінок: 176
Рік:
2009
Формат: djvu
Розмір: 3,7 Мb

Ця книга навчить швидко знаходити в Мережі потрібну інформацію, скачувати цікаві фільми, музику, програми, ігри, допоможе телефонувати з мобільного телефону в 5-7 разів дешевше з будь-якої точки світу, відправляти БЕЗКОШТОВНІ SMS різним операторам, ЕКОНОМНО здійснювати покупки в магазинах, розповість про нові можливості програми Skype і про найпопулярніші способи обману в Інтернеті.УВАГА!

Авторське право:

Всі книги представлені виключно для ознайомлення і повинні бути видалені з Вашого комп'ютера чи будь-якого іншого носія інформації відразу після поверхневого ознайомлення із змістом.

Копіюючи чи зберігаючи представлені книги, Ви приймаєте на себе всю відповідальність, згідно діючого міжнародного законодавства, а саме закону про авторське право і суміжні з ним закони.

Публікація даних документів не несе за собою ніяких комерційних прибутків та винагород, а являється рекламою паперового аналога продукту.

Правовласникам:

Всі авторські права зберігаються за правовласниками. Якщо Ви являєтесь автором якогось із представлених документів і хочете доповнити, змінити чи видалити його з сайту, будь ласка, св'яжіться з автором сайту (реквізити для зв'язку можна знайти на сайті). Я радий буду прочитати Ваші побажання та прийняти міри щодо владнання непорозумінь.

· 29.06.2012, 22:52
Категорія: Книги | Додав: Admin | Теги: книги, інтернет
Переглядів: 795 | Завантажень: 261 | Рейтинг: 0.0/0
Додати публікацію в соціальні сервіси


Всього коментарів: 0
avatar