Гість | П`ятниця, 27.4.2018, 10:39 | RSS | Контакти
Інформатика 9 клас

Інформатика 8 клас
70 комплектів для проведення
уроків інформатики у 9 класі.

Детальніше про комплект

Останні коментарі
Статистика


Онлайн всього: 10
Гостей: 10
Користувачів: 0
Кнопка сайту
Я буду вам вдячний, якщо ви розмістите кнопку сайту у себе на сайті. Якщо ви хочете обмінятися зі мною банерами, пишіть мені


або

Головна » Файли » Для уроків » 2 клас

Система уроків для 2 класу за програмою "Сходинки до інформатики"

Система уроків для 2 класу за програмою "Сходинки до інформатики"Aвтор: невідомо
Мова: українська
Формат: .pdf
Сторінок: 144
Розмір:
3,9 Мб

 

 

Даний методичний порадник-практикум скомпонований з конспектів уроків для 2 класу за програмою "Сходинки до інформатики”, які поєднують завдання із підручника для 2 класу (автори: Ривкінд Ф.М., Ломаковська Г.В., Колесніков С.Я., Ривкінд Й. Я.), робочого зошита (автори Андрусич О.О., Гордієнко С.І.) та змінені або доповнені завдання автора.

 

 

Даний порадник-практикум ілюстрований малюнками та включає в себе завдання різного характеру (на розвиток мислення, пам’яті, уваги, кмітливості, творчих здібностей). У кожному конспекті описано правила роботи із прикладним програмним забезпеченням: програма "Сходинки до інформатики”, "Paint”, "Розмальовка 2000”.

Даний порадник-практикум призначений для використання вчителями інформатики 2 класів та є додатковим посібником до уроків.

 

 

УВАГА!

Правовласникам:

Всі авторські права зберігаються за правовласниками. Якщо Ви являєтесь автором якогось із представлених документів і хочете доповнити, змінити чи видалити його з сайту, будь ласка, св'яжіться з автором сайту (реквізити для зв'язку можна знайти на сайті). Я радий буду прочитати Ваші побажання та прийняти міри щодо владнання непорозумінь.

 

· · 18.08.2013, 22:19
Категорія: 2 клас | Додав: Admin | Теги: розробки уроків, 2 клас, Сходинки до інформатики
Переглядів: 7581 | Завантажень: 2222 | Рейтинг: 5.0/1
Додати публікацію в соціальні сервіси


Всього коментарів: 0
avatar